[X] Hirdetés

Miután a tahitótfalui tanévnyitó ünnepségen Sajtos Sándor polgármester köszöntötte a megjelenteket, közöttük a 45 elsőosztályost, Zakar Ágnes az intézmény új igazgatója vette át a szót, elmondta az iskola vezetése nem egyszemélyes, hanem csapat munka. Az igazgatónő kiemelte, hogy a Pollack Mihály Általános Iskolában ez az év a megerősödés éve lesz, és szeretné visszanyerni az intézménnyel kapcsolatos megingott bizalmat. Ezt csak kitartó munkával, nyitottsággal lehet elérni.
